Odrzańska Residence by Boogie Apartments, Wrocław
Tło bannera
  1. Strona główna
  2. Ważne informacje

Ważne informacje

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Komfort, prestiż, lokalizacja Wszystko dopracowane do perfekcji

Architektura

Apartamenty Odrzańska Residence powstały w zrewitalizowanej wrocławskiej kamienicy. Nowoczesna architektura budynku będzie doskonale współgrała z pozostałą zabudową ulicy. Obiekt został przebudowany na potrzeby hotelowe i zyska dodatkową kondygnację użytkową na poddaszu. 

Standard

Komfort tworzą detale dopracowane do perfekcji. Odrzańska Residence powstała z dbałością o najmniejszy szczegół i najwyższą jakość. Projekt budynku harmonijnie łączy design i funkcjonalność, komfort i estetykę, najwyższy standard wykończenia i idealny klimat.

Lobby

Wejście do rezydencji zaprojektowano w postaci głównych drzwi, w pełni przeszklonych, z wideodomofonem oraz kolejnych prowadzących z holu głównego do klatki schodowej. Dostępne będą również drzwi zewnętrzne z tyłu budynku.

Usługi dodatkowe 

Na parterze oraz poziomie -1 kamienicy znajduje się znana wrocławska restauracja Dinette która serwować będzie śniadania dla naszych gości oraz dania znajdujące się w menu. 

Depozyt

Depozyt na poczet ewentualnych zniszczeń w wysokości 400 PLN, pobierany jest w dniu zameldowania w postaci pre- autoryzacji karty kredytowej.
Depozyt
zostanie zwrócona na konto karty kredytowej po sprawdzeniu stanu apartamentu.
 

 

Klatka schodowa

Reprezentacyjną częścią obiektu będzie klatka schodowa wykończona w nowoczesnym stylu, z nastrojowym oświetleniem i specjalnie zaprojektowanymi detalami aranżacyjnymi, m.in. tynkiem dekoracyjnym imitującym beton na ścianach. Oryginalnym elementem będą także szklane balustrady wykonane w technice crashglass.

Wejście do apartamentów

W rezydencji zadbano nie tylko o wysoką jakość detali oraz ich estetykę, ale również o bezpieczeństwo mieszkańców. Każdy z apartamentów wyposażony zostanie w eleganckie drzwi antywłamaniowe.

Apartamenty

Wszystkie lokale dostępne w ramach inwestycji Odrzańska Residence będą wykończone w standardzie deweloperskim premium. Istnieje również możliwość wykończenia pod klucz.

Apartamenty Znajdź miejsce dla siebie

ul. Odrzańska 11-12
50-113 Wrocław, PL

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij